Het heeft even geduurd, maar hier is dan toch de link van het gesprek met Amaryllis Temmerman in Wintergroen. Vanaf minuut ‘6 gaat het over Amor mundi. Let op mijn badge van Exticion Rebellion, die wellicht voor het eerst te zien was bij PlattelandsTV.

Ondertussen probeer ik het verhaal rond de planetaire grenzen toch in de media te krijgen. Als het lukt mijn opiniestuk gepubliceerd te krijgen dan laat ik het ook weten. Anders komt het binnen enkele dagen wel hier online.
De oproep voor de lente-marathon heeft al heel wat positieve reacties opgeleverd. Al een twintigtal plekken zijn vastgelegd en er komen er nog dagelijks bij. Je kan het allemaal volgen op deze pagina. Als je nog ideeën hebt van leuke plekken of je eigen huiskamer of vergaderzaal wil inzetten, laat maar horen!
Dag Steven,
Graag willen we je uitnodigen in Bornem voor de lentemarathon.
We, dat zijn de mensen van het burgerplatform Klimaat Klein Brabant. https://www.facebook.com/Klimaatgroep-Klein-Brabant-113705503492656 en https://www.onknow.be/
We hadden een datum in gedachten nl. zondag 3 juli in de voormiddag. Maar kan altijd aangepast worden.
Hopelijk kan je ons verblijden met je komst.
Vriendelijke en strijdbare groeten
Gerda Sallaets
Burgerplatform Klein Brabant
LikeLike
dag Gerda, bedankt voor de vraag, 3 juli in Bornem dat kan voor mij (het zal een lange lente worden 😉
LikeLike