Het was koud, nat, met veel wind en veel bergop, echt weer om geen hond uit te laten. Maar ik ben blijven lopen. Tot dertig kilometer kon ik mooi volgen met de man met de rode ballon (streeftijd 3u45min), maar bij een klimmetje in Tervuren moest ik lossen. De laatste 12 kilometer heb ik dan op mijn eigen tempo volgemaakt. Pas na pas, bij momenten erg traag, maar ik ben blijven lopen. Uiteindelijk ben ik aan de grote markt aangekomen na 3u57 minuten (als ik de klok juist gezien heb). Geen grote tijd, maar toch ben ik er erg tevreden mee. Ik heb geen energieproblemen gehad, geen krampen, mijn voeten hebben stand gehouden (al is het niet erg lekker lopen met natte sokken in doornatte schoenen). De laatste kilometer had ik nog een beetje reserve om nog wat mensen in te halen. Nu even bekomen in een warm bad, en de laatste maand van mijn loopbaanonderbreking volmaken. Meer nieuws morgen. Bedankt aan iedereen die aan mij gedacht heeft, het heeft me zeker geholpen!
Steven, gefeliciteerd jongen! Ja, ik heb meermaals aan jou (en de andere deelnemers) gedacht telkens toen ik buiten keek en ons Belgische regenweertje zag.
Ik zou het niet gekund hebben! 😉
LikeLike
Chapeau!
Ook ik heb wat energie richting jou gestuurd, vanachter de warme stoof…
LikeLike
Gefeliciteerd. Je hebt dat goed gedaan rekening houdende met het barre weer. Je moet het maar doen.
LikeLike
Beste Steven, je zette gisteren een schitterende prestatie neer. Een gouden medaille zat er gelukkig niet in, want niet bio-afbreekbaar ;-D
De moed en de vastberadenheid die je opbracht om je doel te bereiken, verdient na een zo streng en volgehouden bio- (lees: LIM))-dieet een warm applaus. Hoeje af, respect man!
LikeLike
Schitterend toch, in zo een rotweer hem helemaal uitgelopen!
Sjiek!
LikeLike
Super Steven, gefeliciteerd!
LikeLike
Je bent toch echt een kei om dat te presteren. Ik heb er op slag zin in gekregen om volgend jaar ook mee te lopen, maar jij moet met je kleine impact wel zorgen voor beter weer dan 🙂
LikeLike